خانه / سئو / قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

فرض کنید کلمه کلیدی سایت شما سئو سایت است و حال می خواهید سایت شما در نتایج گوگل نمایش داده است. به طبع نباید انتظار داشته باشید که در گام های اولیه سایت شما در رنکینگ بالا نمایش داده شود و همینکه در نتایج در صفحات پایین نیز نمایش داده شود می تواند استارت خوبی برای شما باشد تا به بهبود سئو سایت خود در کلمه کلیدی انتخابی خود یعنی سئو سایت اقدام نمایید. اما اگر لینک شما در نتایج جستجو نباشد چگونه می توانید آوردن سایت در گوگل را به انجام رسانید.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل :سئو سایت

بسته به اینکه کلمه کلیدی شما چی باشد و چقدر رقابت در آن کلمه کلیدی وجود دارد شما در صفحات مختلفی از نتایج جستجو قرار می گیرید. شاید کلمه کلیدی شما انقدر سخت و دارای رقابت بالا باشد که شاید یک ماه هم برای آمدن در نتایج طول بکشد. اما بدین منظور شما باید اعتباربخشی داخلی و بیرونی سایت را اعمل نمایید. بدین منظور که پس از ایجاد طراحی سایت زیبا و کاربرپسند به دنبال تولید محتوای با کیفیت باشید. تولید محتوا با عناوینی که مورد جستجو و نیاز کاربر است را تهیه نمایید و آنها را به صورت لیست قرار دهید و به طور مرتب به تولید و تهیه محتوا بپردازید. در کنار آن این محتوا را در شبکه های اجتماعی و نیز فروم ها منتشر نمایید تا به واسط درج لینک اعتباردهی را به سایت خود داشته باشید.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
نقش بک لینک در قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

هرچه اعتبار سایت شما بیشتر باشد پس در واقع گوگل تراس بیشتری به شما می کند و لینک سایت شما را در رنکینگ بهتری به نمایش می گذارد. بک لینک یا همان لینک سازی خارجی نقش اعتباردهی به سایت شما را دارد و هرچه این بک لینک ها از سایت ها معتبرتری باشند می توانند اعتبار بیشتری به شما دهند. بنابراین تهیه بک لینک از سایت های معتبر می تواند منجر به آوردن لینک سایت شما در رنکینگ بالاتر شود و یا منجر به سرعت بخشیدن در آوردن سایت در نتایج جستجو شود. پس علاوه بر فاکتورهای اعتباردهی داخلی که در سایت شما وجود دارد تلاش خود را برای تهیه بک لینک های معتبر نیز نمایید.

 

جهت سفارش سئو یا مشاوره سئو اینجا کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

تکنیک های سئو برای بهبود رتبه سایت در گوگل

تکنیک های سئو همانطور که موتورهای جستجو به تکامل خود ادامه می‌دهند،  بازاریابان نیز بایستی …

محتوا پادشاه نیست

محتوا پادشاه نیست!

همه ما زیاد شنیده ایم که محتوادر سئو سایت پادشاه است ولی آیا واقعا همه …

استفاده از استراتژی های PR برای بهبود سئو

استفاده از استراتژی های PR برای بهبود سئو

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code