• 0936-657-7984

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

فرض کنید کلمه کلیدی سایت شما سئو سایت است و حال می خواهید سایت شما در نتایج گوگل نمایش داده است. به طبع نباید انتظار داشته باشید که در گام های اولیه سایت شما در رنکینگ بالا نمایش داده شود و همینکه در نتایج در صفحات پایین نیز نمایش داده شود می تواند استارت خوبی برای شما باشد تا به بهبود سئو سایت خود در کلمه کلیدی انتخابی خود یعنی سئو سایت اقدام نمایید. اما اگر لینک شما در نتایج جستجو نباشد چگونه می توانید آوردن سایت در گوگل را به انجام رسانید.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل :سئو سایت

بسته به اینکه کلمه کلیدی شما چی باشد و چقدر رقابت در آن کلمه کلیدی وجود دارد شما در صفحات مختلفی از نتایج جستجو قرار می گیرید. شاید کلمه کلیدی شما انقدر سخت و دارای رقابت بالا باشد که شاید یک ماه هم برای آمدن در نتایج طول بکشد. اما بدین منظور شما باید اعتباربخشی داخلی و بیرونی سایت را اعمل نمایید. بدین منظور که پس از ایجاد طراحی سایت زیبا و کاربرپسند به دنبال تولید محتوای با کیفیت باشید. تولید محتوا با عناوینی که مورد جستجو و نیاز کاربر است را تهیه نمایید و آنها را به صورت لیست قرار دهید و به طور مرتب به تولید و تهیه محتوا بپردازید. در کنار آن این محتوا را در شبکه های اجتماعی و نیز فروم ها منتشر نمایید تا به واسط درج لینک اعتباردهی را به سایت خود داشته باشید.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
نقش بک لینک در قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

هرچه اعتبار سایت شما بیشتر باشد پس در واقع گوگل تراس بیشتری به شما می کند و لینک سایت شما را در رنکینگ بهتری به نمایش می گذارد. بک لینک یا همان لینک سازی خارجی نقش اعتباردهی به سایت شما را دارد و هرچه این بک لینک ها از سایت ها معتبرتری باشند می توانند اعتبار بیشتری به شما دهند. بنابراین تهیه بک لینک از سایت های معتبر می تواند منجر به آوردن لینک سایت شما در رنکینگ بالاتر شود و یا منجر به سرعت بخشیدن در آوردن سایت در نتایج جستجو شود. پس علاوه بر فاکتورهای اعتباردهی داخلی که در سایت شما وجود دارد تلاش خود را برای تهیه بک لینک های معتبر نیز نمایید.

 

جهت سفارش سئو یا مشاوره سئو اینجا کلیک کنید

est.sepanta
est.sepanta

نایس سئو به بررسی، آنالیز، تشخیص موانع و فرصت ها برای وب سایت ها می پردازد تا بتوانند بهترین نتیجه را در موتورهای جستجو بگیرند. این موضوع بیشتر برای وب سایت هایی اهمیت پیدا می کند که در موتورهای جستجو دیده نمی شوند و یا اینکه می خواهند ترافیک هدفمند خود را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش بدهند

یک دیدگاه در “قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

ثبت نظر

*

code