نایس سئو  برای سئو سایت شما چه برنامه هایی دارد؟

نایس سئو  به بررسی، آنالیز، تشخیص موانع و فرصت ها برای تمامی وب سایت ها می پردازد تا بتوانند بهترین نتیجه را در موتورهای جستجو بگیرند. این موضوع بیشتر برای وب سایت هایی اهمیت پیدا می کند که در موتورهای جستجو دیده نمی شوند و یا اینکه می خواهند ترافیک هدفمند خود را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش بدهند. تمام فعالیت های  نایس سئو ، به صورت اصولی و هدفمند و طبیعی بوده و از بکاربردن هر نوع فعالیت غیر اصولی و غیر قانونی از نظر موتورهای جستجو، جدا دوری می کنیم چرا که ما به دنبال موفقیت مقطعی برای کسب و کارها و وب سایت ها نیستیم، و می دانیم موفقیت و اعتبار مشتری هایمان، موفقیت و اعتبار مازاد برای خود ماست.

 

خدمات مشاوره ی سئو سایت

در دپارتمان مشاوره ی سئوی سایت، دست اندر کاران نایس سئو ، با بررسی ابتدایی وب سایت شما، فرصت ها و قوانین و اصولی پیش روی شما قرار می دهند تا در ابتدای امر، بتوانید وب سایت خود را در فاز اول، به ترافیک خوبی برسانید به طوری که این ترافیک نرخ تبدیل شما را افزایش دهد.

یک وب سایت در صورتی که در سه جزء مهم و کلیدی، یعنی ساختار اجزای سایت، ساختار لینک ها و محتوا، به طور اصولی عمل کند قطعا دل هر موتور جستجویی را خواهد بُرد. ما به شما کمک می کنیم که این سه بخش را به صورت سئو فرندلی، بهینه کنید. در ادامه نیز با مشاوره های ممتد و زماندار، تغییرات سایت شما را به صورت مستند ارائه می کنیم.

نایس سئو به این پروسه به صورت یک مشارکت آموزش و پروش seo نگاه می کنید. بدین معنی که متخصصان فعال در نایس سئو با بررسی و انالیز وب سایت شما، به شما کمک می کنند که آموزش های لازم را در شفاف ترین حالت و ساده ترین بیان دریافت کنید و به پرورش سئوی سایت خود بپردازید. تنها در چنین صورتی است که اگر دستورالعمل ها و راهکارها به خوبی اجرا شوند نتیجه ی خوبی به بار خواهند آورد به طوری که هزینه و زمانی که روی آن سرمایه گذاری کرده اید از دستتان نرود .

در پلن مشاوره ی وب سایت ما چکار می کنیم؟

اول از همه رقبایتان را شناسایی کرده و به بررسی عملکرد آنان می پردازیم.

ساختار وب سایتتان را بررسی می کنیم و عیب یابی می کنیم.

کلمات کلیدی سایتتان را مورد بررسی قرار می دهیم و به تناسب اهداف شما آن ها را بهینه می کنیم.

به بررسی الگوریتم های گوگل پرداخته و میزان مطابقت سایت شما را با آن ها برآورد می کنیم.

به بررسی محتوای سایت شما می پردازیم و متناسب با بودجه ای که دارید برای تولید محتوای سایت به شما راهکارهای موثر ارائه می دهیم.

و البته چند کار دیگر که این جا مجال گفتن آن نیست.

ما به طور هدفمند و زمانبر، در طول مدتی که با شما همکاری داریم، به آنالیز مقعطی وب سایتتان پرداخته و میزان فعالیت های سئو را مدیریت می کنیم به طوری که جلوی ضررات احتمالی شما را بگیریم.

نایس سئو  پیش از هرچیزی به ایجاد یک رابطه دوستانه و مشارکت گونه است تا بتواند، به بهترین شیوه به وب سایت شما کمک کند که در میان رقبا خوش رنگ بدرخشد.

راه های ارتباط با ما:

سفارش سئو و بهینه سازی سایت

ایمیل:
est.sepanta@yahoo.com